انتقاد یک نماینده مجلس از واردات چای توسط خودروسازان

۱۶ , تیر , ۱۳۹۷

 

یک نماینده مجلس از واردات چای توسط خودروسازان انتقاد کرد و آن را نشانه نامناسب بودن وضعیت اقتصادی کشور عنوان کرد.

  نماینده مردم نیریز و استهبان با انتقاد از وضعیت نامناسب اقتصادی و تجاری گفت: تیم فوتبالی با ارز کشور لاستیک خودرو وارد می‌کند، خودروساز چای وارد می‌کند و شرکت خوراک دام و طیور موبایل وارد می‌کند.

اصغر مسعودی نماینده مردم نیریز و استهبان در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس گفت: امروز که استکبار جهانی با قلدری نقض پیمان وارد معرکه شده ملت بزرگ ایران اسلامی‌با همدلی و اتحاد و هوشیاری می‌تواند بر مشکلات غلبه کند. باید از دو دستگی پرهیز کنیم. به نصرت الهی ایمان داریم به شرطی که نااهلان مسئول نباشند.
وی در تذکری به وزیر اقتصاد بیان کرد:‌ پول ملی ارزش ملی است برای حفظ ارزش آن مردانه به میدان بیایید. تیم فوتبالی با ارز کشور لاستیک خودرو وارد می‌کند. خودروساز چای وارد می‌کند و شرکت خوراک دام و طیور موبایل وارد می‌کند. با تدبیر و عقل و منطق سازگاری ندارد دستگاه‌های نظارتی و قضایی باید قاطعانه با غارت گران بیت مال برخورد کنند. مردم مشکل نان دارند وعده‌ای شبانه میلیاردر می‌شوند.
مسعودی در تذکری به وزیر راه گفت: فکری به حال جاده‌های مرگ آفرین کنید. هفته‌ای نیست که شاهد مرگ جوانی نباشیم و خانواده ای داغ‌دار نشود، اگر اعتبارات نداریم حداقل از امکانات راهداری استفاده کنید.
نماینده مردم نیریز به وزیر صنعت معدن و تجارت بیان کرد: حقوق معادن هنوز پرداخت نشده است. اولویت واگذاری به افراد بومی‌هنوز رعایت نمی‌شود. گردش مالی معادن در بانک‌های شهرستان نیست.
وی در پایان در تذکری به وزیر نیرو تاکید کرد:‌ با توجه به اینکه طرح‌های پتروشیمی‌و توسعه پالایشگاه در جریان است اقدامات لازم در انتقال آب از خلیج فارس در دستور کار قرار گیرد. همچنین باید توجه شود که صرفه جویی در مصرف برق در ادارات دولتی و نهادها ضروری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین دبیرانجمن واردکنندگان خودرو در واکنش به واردات چای و چایساز توسط وارد کنندگان خودرو گفته است: ما نباید انتظار داشته باشیم که همه ماشین‌ها مثل پراید باشد که زه پنجره‌ها آن نیز جزو آپشن محسوب شود. امروز شرکت‌ها حتی به فکر ماندن احتمالی در جاده خودروها نیز هستند و متکا برای آن طراحی کردند.

هیچ نظری برای “ انتقاد یک نماینده مجلس از واردات چای توسط خودروسازان ” ارسال نشده است.

نظر بدهید