بازدید رییس اتاق بازرگانی تهران از نمایشگاه تخصصی صنعت چای

۶ , آذر , ۱۳۹۸

مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی تهران با حضور در نمایشگاه تخصصی صنعت چای از این نمایشگاه بازدید و با غرفه‌داران و فعالان این صنعت دیدار و گفت‌وگو کرد.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن ‌و ‌کشاورزی تهران روز گذشته از نمایشگاه تخصصی صنعت چای بازدید کرد و با تولیدکنندگان و بازرگانان چای کشور درباره وضعیت تولید و تجارت این محصول سنتی در ایران به گفت‌و‌گو نشست.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی صنعت چای از روز دوشنبه چهارم آذر ماه ۹۸ در محل سالن دریای نور هتل استقلال تهران آغاز به کار کرده ‌است و طی آن برترین برندهای این صنعت از ایران و چند کشور تولیدکننده چای، توانمندی‌ها و محصولات خود را به نمایش گذاشته‌اند.

مسعود خوانساری در این بازدید که حمیدرضا موثقی، رییس اتحادیه تولیدکنندگان و بازرگانان و صنایع بسته‌بندی چای کشور، وی را همراهی کرد، با حضور در غرفه هر یک از واحدهای تولیدی و بسته‌بندی چای، کم‌و‌کیف مسائل روز این صنعت در کشور را جویا شد و از نزدیک توان تولیدی و دانش فنی بنگاه‌های این بخش را نظاره کرد.

در این نمایشگاه علاوه بر تولیدکنندگان داخلی، نمایندگانی از سازمان‌های چای برخی کشورهای خارجی از جمله سریلانکا، هندوستان و کنیا نیز حضور داشتند و رییس اتاق بازرگانی تهران طی گفت‌و‌گو با آنان، همکاری‌های اقتصادی ایران با بزرگترین کشورهای تولیدکننده چای در جهان را مورد سنجش قرار داد.

نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی صنعت چای ایران از روز گذشته و از سوی اتحادیه تولیدکنندگان و بازرگانان و صنایع بسته‌بندی چای ایران در محل هتل استقلال تهران در حال برگزاری است./نوش آنلاین

هیچ نظری برای “ بازدید رییس اتاق بازرگانی تهران از نمایشگاه تخصصی صنعت چای ” ارسال نشده است.

نظر بدهید