در ایالت‌های مختلف کانادا چند کارخانه تولید چای و قهوه فعال است؟

۱۶ , تیر , ۱۳۹۷

 

در سال ۲۰۱۶ در مجموع ۲۸۵ کارخانه تولید چای و قهوه در ۱۰ ایالت کانادا وجود داشته است که ۱۱۵ تای آنها در ایالت اونتاریو واقع شده که از لحاظ جمعیت و فعالیت اقتصادی بزرگ‌ترین و قوی‌ترین ایالت کانادا است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین نمودار زیر تعداد کارخانه‌های چای و قهوه در ایالت‌های مختلف کانادا را در  سال ۲۰۱۶ نشان می‌دهد. برپایه این نمودار در سال ۲۰۱۶ در مجموع ۲۸۵ کارخانه تولید قهوه و چای در کانادا وجود داشته که ۱۱۵ تای از آنها در ایالت اونتاریو قرار داشته است. اونتاریو  از لحاظ جمعیت و فعالیت اقتصادی بزرگ‌ترین و قوی‌ترین استان کانادا با مرکزیت تورنتو است و اتاوا (پایتخت کانادا) نیز در آن قرار دارد. ۷۲ کارخانه تولید چای و قهوه در ایالت بریتیش کلمبیا، ۵۵ کارخانه در کبک و ۲۲ کارخانه هم در آلبرتا قرار داشته است.

تعداد کارخانه‌های تولید چای و قهوه درکانادا

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین سرانه فروش قهوه در کانادا سالانه نزدیک به ۶ کیلو گرم است. مردم این کشور به خاطر سرمای هوا بیشتر به  نوشیدنی‌های داغ  گرایش دارند.

در سال ۲۰۱۷ کانادا ششمین کشوری بود که بیشترین درآمد را در بین همه کشورهای صادرکننده جهان از صنعت قهوه کسب کرده بود. آمریکا، برزیل، ژاپن، آلمان و ایتالیا به ترتیب در رتبه‌های اول تا پنجم قرار داشتند.

هیچ نظری برای “ در ایالت‌های مختلف کانادا چند کارخانه تولید چای و قهوه فعال است؟ ” ارسال نشده است.

نظر بدهید