رئیس سازمان چای کشور خبرداد:پرداخت ۲۰ میلیارد تومان دیگر از طلب چای‌کاران

۱۲ , آبان , ۱۳۹۸

رئیس سازمان چای کشور از پرداخت بخشی از طلب چای‌کاران خبر داد و گفت: با پرداخت ۲۰ میلیارد تومان دیگر از طلب چای‌کاران میزان پرداختی به چای‌کاران به ۲۸۹ میلیارد تومان رسیده است.

حبیب جهانساز با بیان اینکه دولت از چای‌کاران به‌خوبی حمایت  می کند، اظهار کرد: استان‌های شمالی دارای ظرفیت بسیار خوبی در حوزه کاشت و برداشت چای هستند که اشتغال بسیار خوبی برای جوانان و مردم این استان‌ها ایجاد می‌کند که برای ادامه این روند نیاز به حمایت دولت است.

وی با اشاره به میزان چای برداشت‌شده در استان گیلان گفت: امسال به همت چای‌کاران استان‌های شمالی، ۱۲۶ هزار و ۷۵۳ تن برگ سبز چای برداشت‌شده که قطعاً بسیار به اقتصاد منطقه کمک می‌کند.

رئیس سازمان چای کشور از پرداخت بخشی از طلب چای‌کاران خبر داد و افزود: چای‌کاران ۳۴۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان چای برداشت کردند که با پرداخت ۲۰ میلیارد تومان از طلب چای‌کاران، تاکنون ۲۸۹ میلیارد تومان آن پرداخت و ۵۴ میلیارد تومان بعدی به‌تدریج پرداخت می‌شود.

جهانساز با اعلام قیمت هر کیلوگرم برگ سبز چای بیان کرد: شورای اقتصاد و قیمت‌گذاری، قیمت هر کیلوگرم برگ سبز چای درجه‌یک را سه هزار و ۶۰۰ تومان و درجه‌دو ‌رادو هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

هیچ نظری برای “ رئیس سازمان چای کشور خبرداد:پرداخت ۲۰ میلیارد تومان دیگر از طلب چای‌کاران ” ارسال نشده است.

نظر بدهید