روند رو به رشد مصرف چای کیسه‌ای در ترکیه

۲۲ , مرداد , ۱۳۹۸
روند رو به رشد مصرف چای کیسه‌ای در ترکیه

با افزایش جمعیت شهری ترکیه و با محدودیت زمانی، مصرف‌کنندگان به دنبال روش‌های راحت‌تر آماده‌سازی چای هستند. بنابراین چای کیسه‌ای همچنان مورد توجه آنهاست.

 چای سیاه، محبوب‌ترین نوشیدنی داغ در ترکیه است ومصرف چای با افزایش جمعیت همچنان افزایش دارد.

با افزایش روزافزون جمعیت شهری ترکیه و با محدودیت زمانی، مصرف‌کنندگان به دنبال روش های راحت‌تر آماده‌سازی چای هستند. بنابراین چای کیسه‌ای همچنان مورد توجه مصرف‌کنندگان است.

با افزایش روند سلامتی و افزایش توجه مصرف‌کنندگان به عطر و طعم ​​میوه‌ها و گیاهان در سال ۲۰۱۷ مصرف چای طعم‌دار در ترکیه افزایش یافت. چای‌های گیاهی و لاغری به طور طبیعی جزو نوشیدنی‌های سالم به شمار می‌آید و در بین مصرف‌کنندگان شهری جوان محبوبیت دارند.

روند سلامتی و تقاضای روزافزون برای تنوع طعم، منجر به تحولات جدید نوشیدنی‌ها شد. در سال ۲۰۱۷ یونیلور پنج محصول میوه‌ای و گیاهی را در بسته‌بندی فشرده راه اندازی کرد. این بسته‌بندی‌ها طبیعی است و حاوی اطلاعات در مورد مراحل تولید و گیاهان مورد استفاده است.

گرچه فروش حضوری کاهش داشته است اما با توجه به افزایش مصرف‌کنندگان برای خرید آنلاین، همچنان در حال افزایش است. شرکت‌های پیشرو چای با استفاده از روند پیش رو و افزایش خرید آنلاین نوشیدنی‌ها، وب سایت‌های فروش خود راه‌اندازی کردند.

هیچ نظری برای “ روند رو به رشد مصرف چای کیسه‌ای در ترکیه ” ارسال نشده است.

نظر بدهید