مدیرعامل اتحادیه چای‌کاران شمال کشور اعلام کرد:کاهش نرخ تعرفه گمرکی چای به نفع واردکنندگان

۱۷ , مهر , ۱۳۹۸

 

مازیارجعفری با بیان این‌که نرخ تعرفه واردات چای از ۲۰ به پنج درصد کاهش‌یافته، گفت: با توجه به لغو ارز ۴۲۰۰ تومانی دولت در جهت جبران آن نرخ، تعرفه واردات چای را کاهش داد.

مازیار جعفری،‌ مدیرعامل اتحادیه چای‌کاران شمال کشور با بیان این‌که نرخ تعرفه واردات چای از ۲۰ به پنج درصد کاهش‌یافته، گفت: با توجه به لغو ارز ۴۲۰۰ تومانی دولت در جهت جبران آن نرخ، تعرفه واردات چای را کاهش داد.

مازیار جعفری امروز با اشاره به کاهش نرخ تعرفه چای وارداتی اظهار کرد: نرخ تعرفه واردات چای از ۲۰ به پنج درصد کاهش‌یافته است.

وی با اشاره به نظارت حداقلی قیمت مصرف‌کننده در بازار افزود: کاهش نرخ تعرفه چای وارداتی راهکار مناسبی جهت متعادل کردن بازار داخل نیست.

مدیرعامل اتحادیه چای‌کاران شمال کشور با تأکید بر لزوم حمایت دولت از تولید داخل و بازار مصرف تصریح کرد: با توجه به لغو ارز ۴۲۰۰ تومانی دولت در جهت جبران آن نرخ، تعرفه واردات چای را کاهش داده که این موضوع بیشتر به نفع واردکنندگان چای بوده و هیچ تغییری در بازار مصرف به وجود نیامده است.

وی با اشاره به اینکه حمایت ما همیشه به نفع کشاورزان چای‌کار و تولید داخلی بوده، گفت: اتحادیه چای‌کاران شمال کشور به‌عنوان نماینده چای‌کاران، نرخ تعرفه گمرکی چای را از طریق نمایندگان مردم در مجلس و متولیان امر در صنعت چای کشور پیگیری می‌کند.
@iranteabourse

هیچ نظری برای “ مدیرعامل اتحادیه چای‌کاران شمال کشور اعلام کرد:کاهش نرخ تعرفه گمرکی چای به نفع واردکنندگان ” ارسال نشده است.

نظر بدهید