مقایسه چای نوشی آمریکایی ها و‌کانادایی ها

۷ , مهر , ۱۳۹۸
چای در آمریکا شمالی

در سال ۲۰۱۶ در آمریکا چیزی نزدیک به ۱۵ برابر کانادا، دیگر کشور آمریکای شمالی چای به فروش رفته است. در این سال چیزی در حدود ۴ میلیارد و ۶۹۰ میلیون دلار چای در آمریکا به فروش رفت.

 نمودار زیر میران فروش چای در دو کشور آمریکا شمالی یعنی آمریکا و کانادا را در سال ۲۰۱۶ نشان می‌دهد. بر پایه این نمودار در سال ۲۰۱۶ در آمریکا نزدیک به ۱۵ برابر بیش از کانادا یعنی  چیزی در حدود ۴ میلیارد و ۶۹۰ میلیون دلار به فروش رفته است. در همین بازه زمانی در کانادا ۳۳۲ میلیون دلار چای به فروش رفته است.

فروش چای در آمریکا و کانادا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین طبق یک نظرسنجی از میزان برند آگاهی مصرف‌کنندگان آمریکایی در سال ۲۰۱۷ حدود ۸۴ درصد از پاسخ‌دهندگان با برند چای نستا (Nestea) و ۳۹ درصد از آنها با برند چای تویینینگز آشنایی داشتند.

طبق آمار، ۷۶ درصد از خریداران نوشیدنی‌های آماده چای و قهوه در ایالات متحده حداقل ماهی یکبار این نوشیدنی‌ها را خریداری می‌کنند این در حالی است که ۲۴ درصد از آنها تمایلی به خرید آماده این نوشیدنی‌های کافئینی ندارند. چای لیپتون به عنوان یکی از بزرگترین برندهای صنعت چای در جهان بیشترین سهم بازار چای کیسه‌ای و مثلثی را در بازار آمریکا در اختیار دارد.

جالب است بدانید که ۸۰ درصد مردم آمریکا گفته‌اند که برای خرید چای ابتدا به فروشگاه‌های بزرگ مراجعه می‌کنند و ۲۱ درصد هم گفته‌اند که از فروشگاه‌های تخفیف برای خرید چای استفاده می‌کنند.

هیچ نظری برای “ مقایسه چای نوشی آمریکایی ها و‌کانادایی ها ” ارسال نشده است.

نظر بدهید