‍ مدیر مجتمع تولیدی چای نوبر مطرح کرد:خدا رو شکر می‌کنیم که مسوولان قضایی از چای ایرانی حمایت می‌کنند

3 , نوامبر , 2021

‍ مدیر مجتمع تولیدی چای نوبر  مطرح کرد:رضاییان با بیان اینکه بحث ما صرفا چای نوبر نبوده بلکه در حمایت از چای ایرانی صحبت کرده‌ایم، یادآور شد: خدا رو شکر می‌کنیم که مسوولان این چنین از چای ایرانی حمایت می‌کنند و امیدواریم به پشتوانه آن‌ها بهترین چای در اختیار خانوارها قرار بگیرد.

رییس کل دادگستری استان گیلان با همراهی معاون پیشگیری از وقوع جرم و همچنین دادستان مرکز استان گیلان و  دادستان املش در راستای رفع موانع تولید از کارخانه چای نوبر بازدید کرد.

قاسم رضاییان، مدیر مجتمع تولیدی چای نوبر با قدردانی از حضور رییس کل دادگستری گیلان و هیات همراه در این کارخانه به دیارمیرزا گفت: اطلاعات حجت الاسلام خلیلی نسبت به چای سنواتی و تسلط ایشان به موضوع ما را بسیار امیدوار کرد.

وی با بیان اینکه بحث ما صرفا چای نوبر نبوده بلکه در حمایت از چای ایرانی صحبت کرده‌ایم، یادآور شد: خدا رو شکر می‌کنیم که مسوولان این چنین از چای ایرانی حمایت می‌کنند و امیدواریم به پشتوانه آن‌ها بهترین چای در اختیار خانوارها قرار بگیرد.

رضاییان با اشاره به تولید انواع چای اعم از سیاه، سبز و سفید در این کارخانه اظهار کرد: چای سفید خاصیت ضدسرطانی داشته و مورد استفاده بیماران خاص قرار می‌گیرد و برای ایشان جالب بود که چای سفید در ایران تولید می‌شود.

وی در پایان گفت: امروز برای من به عنوان یک تولید کننده چای ایرانی روز بسیار خوبی بود و بسیار امیدوار شدم./دیارمیرزا
@iranteabourse

هیچ نظری برای “ ‍ مدیر مجتمع تولیدی چای نوبر مطرح کرد:خدا رو شکر می‌کنیم که مسوولان قضایی از چای ایرانی حمایت می‌کنند ” ارسال نشده است.

نظر بدهید